WALENTYNKI 2019

Opublikowano: środa, 27 luty 2019 Ula Karmiłowicz

FOTO

14 lutego 2019 r. w szkole obchodziliśmy Walentynki. Na przerwach starsi uczniowie serwowali nam romantyczne melodie przerywane krótkimi pozdrowieniami i życzeniami dla koleżanek i kolegów.

Od godz. 13:00 rozpoczęło się prawdziwe szkolne walentynkowe szaleństwo. Na sali gimnastycznej przystrojonej siatką z balonami w kształcie serc i różowymi, czerwonymi pasami bibuł rozpoczęła się zabawa.

Święto rozpoczęło się krótką prezentacją multimedialną przygotowaną przez uczniów klasy IIIB poświęconą historii Walentynek. Następnie uczestnicy uroczystości zmierzyli się z pytaniami w aplikacji quizizz.com sprawdzającymi nasze wiadomości z tejże prezentacji, używając do tego telefonów komórkowych z dostępem do Internetu. Trójka najlepszych uczniów została nagrodzona.

Po teoretycznej części przyszedł czas na prawdziwe szaleństwo. Każda z klas miała za zadanie przygotować kartkę walentynkowe (bez użycia nożyczek) oraz zatańczyć do utworu. Uczniowie wykazali się niesamowitym zaangażowaniem. Następnie każda z klas uczestniczyła w zabawach ruchowych poświęconym Walentykom. Rywalizacja była zaciekła. W ramach zmagań wyłoniono również Króla i Królową Balu.

Ogromne podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację Święta J Walentynki 2019 uważamy za udane. Do siego roku !

Opracowała: Aneta Staskielunas