SEMINARIUM DLA RODZICÓW

Opublikowano: czwartek, 21 luty 2019 Ula Karmiłowicz

Drodzy rodzice dzieci w każdym wieku !!!

Informujemy, że 6 marca o godzinie 12.00, w Szkole Podstawowej w Słobódce odbędzie się pierwsze seminarium dla rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci. Spotkanie takie trwają nie więcej niż 2 godziny. Trenerzy, którzy będą prowadzić seminarium, są to trenerzy FamilyLab. Seminaria inspirujące FamilyLab są oparte na nauce Jespera Juula, duńskiego pedagoga, psychoterapeuty i autora wielu książek podbijających serca czytelników na całym świecie.

Oferta skierowana jest do rodziców, nauczycieli, opiekunów oraz wszystkich tych, którym zależy na skutecznej komunikacji z dzieckiem. Uczestnicy dowiadują się, jak wspierać rozwój zdrowego poczucia własnej wartości oraz budować silne relacje z dzieckiem.

W ramach tych spotkań odbędzie się cykl 4 spotkań, mniej więcej co 2 tygodnie.

Pierwsze spotkanie 6 marzec, następnie 21 marzec, 4 i 25 kwiecień.

Serdecznie zapraszamy !!!

W załączniku lista tematów, które będą poruszane na spotkaniach.

Zapisy na seminarium i wszelkie informacje można zasięgnąć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słobódce, u Pani Agnieszki Ogórkis. Tel. 605416432.

Attachments:
Download this file (seminaria_sklad_1.pdf)seminaria_sklad_1.pdf[ ]268 kB