💚Warsztaty Wielkanocne

Opublikowano: środa, 27 marzec 2024 Ewa Brodowska

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Przez ostatnich kilka dni odbywały się "Rodzinne Warsztaty Wielkanocne", które okazały się niezwykle kreatywnym i radosnym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. W miłej i wesołej  atmosferze  przedszkolaki, ich rodzice, babcie mieli możliwość wykonać przeróżne świąteczne ozdoby. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się wielkanocne zajączki, które zostały ozdobione kolorowym piaskiem,  jajka- zawieszki, zajączki – pudełeczka na słodkie jajeczka, kartki świąteczne, wielkanocne stroiki oraz kolorowe pisanki.  Dzieci i dorośli tworzyli wyjątkowe wzory i dekoracje na jajkach wielkanocnych, wykorzystując farby, naklejki oraz inne materiały dekoracyjne. Każda praca była unikatowa, pełna wyrazu i uroku. Warsztaty były nie tylko okazją do kreatywnej zabawy, ale także do budowania więzi rodzinnych i wspólnego spędzania czasu. Pozostawiły uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych, tworząc wspaniałe wspomnienia przedświątecznego czasu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w naszych Rodzinnych Warsztatach Wielkanocnych oraz zaangażowanie w tworzenie wspaniałych dekoracji świątecznych!

Dodatkowo 26.03.2024r.  mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszym przedszkolu uroczego Wielkanocnego Zajączka🐰, który obdarował wszystkie dzieci słodkimi cukierkami. Serdeczne podziękowania należą się Pani Emilii Dębowskiej oraz całemu Kołu Gospodyń Wiejskich w Becejłach „Kwiat Jabłoni” za ten wspaniały pomysł, który sprawił dzieciom wiele radości ❤️. Dodatkowe słowa uznania kierujemy w stronę Pana Karola Żurawskiego, który wcielił się w postać Zająca🐰 i uczynił tę chwilę niezapomnianą dla naszych maluchów. Dziękujemy!

E. Brodowska, P. Bobrowska, E. Zalewska, E. Tomaszewska, A. Borkowska