Wycieczka przedszkolaków do Ełku 😍

Opublikowano: wtorek, 19 marzec 2024 Ewa Brodowska

19 marca 2024 r.  3-latki, 4-latki, 5-latki oraz grupa 0B  wyruszyły na wyjątkową wycieczkę do kina. Po przybyciu do Planet Cinema dzieci miały okazję obejrzeć bajkę „Zagadka Klary Muu”. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały perypetie postaci z bajkowego świata. Ich uśmiechy i radość były widoczne już od samego początku seansu. Po emocjonującym seansie, cała grupa udała się na obiad do restauracji McDonald's. Każde dziecko otrzymało swój zestaw Happy Meal 🍟. Zjedzenie pysznego posiłku w towarzystwie swoich przyjaciół sprawiło im wiele radości i satysfakcji. Cała wyprawa była nie tylko doskonałą okazją do zabawy i rozrywki, ale także do budowania więzi między dziećmi oraz rozwijania ich umiejętności społecznych. Podczas powrotu do przedszkola, dzieci pełne wrażeń opowiadały o przeżyciach z wycieczki, a uśmiechy na ich twarzach nie znikały nawet przez chwilę.

To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen przygód i radości… 😍

E. Brodowska, P. Bobrowska, A. Borkowska, E. Tomaszewska