Wycieczka do kina i restauracji Mc’Donalds.

Opublikowano: środa, 13 grudzień 2023 Ewa Brodowska

Dnia 12.12.2023 r. grupy 0 A i 0 B udały się na wycieczkę do kina Cinema Lumiere w Suwałkach na film animowany pt. „Trolle 3”. Projekcja była ciekawa, a przygody głównych bohaterów niezwykłe i pełne humoru. Po zakończonym seansie udaliśmy się do restauracji McDonald’s, gdzie dzieci zamówiły swoje ulubione zestawy Happy Meal z niespodzianką. Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale także wdrażanie do właściwych zachowań, rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. W czasie wycieczki przedszkolaki mogły przeżywać radosne chwile, stwarzać sytuacje sprzyjające umacnianiu przyjacielskich i koleżeńskich relacji, okazywać sobie uprzejmość i serdeczność we wspólnym obcowaniu.
Najważniejsze, że przez cały czas naszym przedszkolakom towarzyszył dobry humor, a w drodze powrotnej dzieliły się pozytywnymi wrażeniami. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.

P. Bobrowska,  E. Zalewska