Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Opublikowano: czwartek, 21 wrzesień 2023 Wioleta Balczun

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują 🥳 Dzień Przedszkolaka"😍.

Jest to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 20 września jak co roku wszystkie grupy przedszkolne tego dnia świętowały, czas spędzały bardzo aktywnie i twórczo🤩. Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Dzieci mogły wykonać m.in. zdjęcia w foto ramce 📸, pomalować twarze, brać udział w konkursach oraz tańcach w rytmie największych przebojów muzyki dziecięcej🎧. Nie obyło się również bez poczęstunku🍩, za który serdecznie dziękujemy Rodzicom ❤️.

Naszym Kochanym Przedszkolakom raz jeszcze życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu 😊😍 .

P. Bobrowska

A. Borkowska